Festiwal Aktywności już za nami

Opublikowane przez Mateusz Ślusarek w dniu

To był piękny dzień! Pełen dobrej energii, życzliwości i otwartości

Prelegenci i publiczność dopisała, co potwierdza oczekiwanie lokalnych aktywistów na organizację tego typu wydarzeń. Wystąpienia prelegentów były ciekawe, inspirujące i motywujące. Publiczność z dużym zaangażowaniem współtworzyła to wydarzenie. Barwne były stoiska promocyjne, w sposób interesujący dzielono się refleksjami na temat aktywności społecznej. Cieszy nawiązana współpraca, która na pewno zwiększy dynamizm lokalnych inicjatyw.

Wręczone zostały statuetki DICATA PUBLICO – ODDANY DLA SPOŁECZEŃSTWA. Kapituła konkursowa przyznała je: Adamowi Warakomskiemu, Pawłowi Lewartowskiemu oraz Wydziałowi Zarządzania i Nauk Społecznych w Inowrocławiu WSG. Duże zainteresowanie wywołał powstały w ramach projektu Aktywator społeczny film „Włącz się i działaj – młodzi dla młodych”, ukazujący aktywność młodych mieszkańców powiatu inowrocławskiego na rzecz innych, m.in. artystyczną i sportową. Wskazano na potrzebę organizacji wydarzeń promujących aktywność społeczną, integrujących środowisko lokalnych organizacji pozarządowych i służących nawiązywaniu międzysektorowej współpracy. Stowarzyszenie Edukacji i Rozwoju Amicus zadeklarowało chęć organizacji w przyszłym roku Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Inowrocławskiego.

Tak więc, do spotkania za rok!

Wydarzenie sfinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Kategorie: Aktualności

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.