Q-Youth – podsumowanie

Opublikowane przez Mateusz Ślusarek w dniu

Czas podsumować realizację projektu Q-Youth. Serdecznie dziękujemy Wszystkim osobom zaangażowanym w działania projektowe.

To był ważny okres w naszym życiu. Wiele spotkań, rozmów, dyskusji. Mieliśmy okazję się poznać. Odwiedziliśmy Rumunię, by poznać problemy, dążenia, marzenia i aspiracje rumuńskiej młodzieży, warunki ich życia oraz obszary działania.

Wszystkich nas łączył jeden cel: wypracowanie pomysłów na to, jak zwiększyć aktywność młodych ludzi w lokalnym środowisku.

Teraz przed nami kolejne wyzwanie – pełni nowej wiedzy, doświadczeń i umiejętności zmieniajmy otaczający nas świat na lepsze. By każdy znalazł w nim dla siebie miejsce i rolę do odegrania, by pozostawić po sobie ślad. Zachęcamy Wszystkich gorąco: Włączcie się i działajcie!

Poniżej prezentujemy refleksje radnych Młodzieżowej Rady Miejskiej w Mogilnie, którzy aktywnie włączyli się do projektu Q-Youth

Jakub Małecki: Program Q-Youth dał mi okazję do poznania wielu wspaniałych osób oraz rozwinięcia wiedzy na temat prowadzenia MRM. Mogłem również sprawdzić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim.

Karina Kozak: Dziękuje bardzo za możliwość uczestniczenia w tym programie. Prócz fantastycznych młodych ludzi, których spotkałam dzięki Q-Youth , poznałam interesujące zasady jak powinny funkcjonować Młodzieżowe Rady. Teraz wprowadzamy te zasady do Rady, w której na co dzień działam.

Iga Rybicka: Projekt Q-Youth dał wiele ciekawych podpowiedzi, jak powinny pracować Młodzieżowe Rady Miejskie. Poznałam wielu młodych ludzi, pełnych zapału i niekończących się pomysłów.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.