Global Leader- Międzynarodowe szkolenie w Pradze

Opublikowane przez Mateusz Ślusarek w dniu

Członkowie i wolontariusze naszego stowarzyszenia, brali udział w międzynarodowym szkoleniu – Global Leader, które było współfinansowane w ramach programu Erasmus+. Nasi reprezentacji przeszli szkolenie z  zarządzania z organizacją pozarządową, zarządzania talentem. Dowiedzieli się również jak wykorzystawać nowości technologiczne w zarządzaniu a także jaki wpływ na ludzi mają media.

"Uczestnictwo w szkoleniu Global Leaders dało mi wiele, aż trudno zliczyć wszystkie informacje jakie otrzymaliśmy. Każdy z nas zwrócił uwagę na inną część szkolenia, jednak wszyscy otrzymali zapał do działania w świecie liderstwa!


Szkolenia prowadzone przez młodych i pełnych entuzjazmu trenerów pokazało że w młodym wieku również można zostać liderem i to nie byle jakim. Moim ulubionym tematem był Talent i to w jaki sposób możemy nim zarządzać w grupach edukacji nieformalnej, czy też w zwyczajnym środowisku pracy lub życiu codziennym. Grupa uczestników jaką było nam dane poznać różniła się pod wieloma względami, jednak mieliśmy wspólny cel. Mianowicie podwyższanie swoich predyspozycji na różnych płaszczyznach. Wymiana informacji pomiędzy uczestnikami z krajów partnerskich, dała wiele do myślenia, już teraz mam wiele pomysłów które zamierzam wdrożyć w swoje życie w najbliższym czasie by osiągnąć wyznaczone cele. Czuje, że to dobry czas na zmiany! GO FOR IT! CHANGE IT!"  - tak szkolenie wspomina Patryk Rychwicki, wolontariusz naszego Stowarzyszenia.

Projekt odbył się w Pradze w dniach 24.08-30.08.2016 organizacją szkolącą była czeska organizacja Change it.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.